2011 m. rugpjūčio 28 d., sekmadienis

Ilgų plaukų šukuosenos su foto


turiu klausymeli, merginos,su kokia plauku prieziuros priemone sutvirtinat plaukus?nerandu sau tinkamos, vieni garbanas suploja, nuo kitu istysta ar pasidaro kietos ir negrazios

Plaukų tiesinimas


Kaip mane uzknisa tos garbanos, amzinai stovi ne taip, kaip reikia... O taip norisi tvarkingos sukuosenos, kad garbanos graziai kristu. Neseniai buvau issitiesinus plaukus pirmakart, tai man rezultatas labai patiko. Mielai chemiskai plaukus issitiesinciau ilgam laikui. Pas kirpeja man tiesinimas uztruko apie 30min, o pas drauge kai tiesinausi tai apie valanda ji man plaukus tiesino. Beje, as labai garbanota, o plaukai ne siaip banguoti ar pasipute, jie tokiom smulkiom negrazios garbanom... Ir galiukai mano plauku tragiski, reiketu pakirpti ir daugiau demesio skirti galiukam.
Japanese Hair Straightening


Berniukų šukuosenos

Kuo didesnis vaikas, tuo gražiau ir tvarkingiau atrodo trumpesni ir tvarkingi plaukai.
Kol raitėsi plaukučiai, tai kirpdavom tik galiukus, netgi kirpėjas buvo sunku priprašyt patrumpint. Sakydavo, tokių gražių garbanų nė už ką nenukirps.
O dabar išsitiesė garbanos... gaila biškutį, kad nėra tų garbanų. Kerpamės maždaug kartą į du mėnesius, kerpa žirklėmis, ilgai užtrunka, apie 40 min, jau tiek tai sunku vaikui ramiai išsėdėti.


2011 m. rugpjūčio 19 d., penktadienis

N.Zvonkės šukuosena


Kirpčiukų mada į Lietuvą sugrįžo prieš pusantrų metų. Tada viena po kitos Lietuvos įžymybės – Goda Sabutytė, Nijolė Pareigytė, Mia ir kitos žvaigždės – puošėsi kirpčiukais.

Vyrų ir motetų kirpimai


Kirpimų meno Akademija Dolores kartu su Davines pristato: Dolores vyrų ir moterų kirpimus

2011 Žiemos mada

Žiemos šukuosenų tendencijos

Sukuosenos su garbanom


ŠUKUOSENŲ DIZAINAS jaunimui

Prancūziška kasa

Gražiausios Prancūziškos kasos
Pransūziškos kasos yra VISADA madingos. Jos atrodo gražiai, traukia akį, tinka vestuvėms ir visoms kitoms progoms. Prancūziškų kasų yra labai daug variantų. Šiame video surinktos gražiausios nuotraukos.

Progines sukuosenos pagal veido forma

VESTUVINES ir PROGINES sukuosenos JUMS.Makiazas.

Sukuosenos vestuvines

Proginės šukuosenos formavimas

Vestuvinės proginės šukuosenos
Žiūrėk Proginės šukuosenos formavimas vaizdo klipą
Pirmin!